• Wpisów:764
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 09:36
  • Licznik odwiedzin:10 049 / 2289 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
przecież nie wiem, co czuję.
 

 
Znowu rano weszłam na gadu równocześnie z Tobą. znowu na dzień dobry uderzył mnie Twój opis, o Niej.
 

 
Chcesz, tęsknisz, myślisz i równocześnie nie chcesz, boisz się, i żałujesz.
 

 
ta pieprzona perfidna sprzeczność uczuć.
  • awatar Hakuna Matata bitch :*: Fajny opis, a zdjęcie cudne *-* Zapraszam do mnie :*
  • awatar Lotar King: To słuszność idei może nas zaprowadzić do zwycięstwa, a nie liczba jej wyznawców. ! Zapraszam do mnie ! :-)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Chciałabym takie hard party,dzisiaj na urodzinki *.*
 

 
Nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okej, a tak naprawdę rozpierdalało cię od środka. Nie zliczysz, ile razy uśmiechnęłaś się, chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on cię kocha. Nie zliczysz, ile razy s******ś coś, na czym ci cholernie zależało. Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. Nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało ci na drodze. Pewnych rzeczy nie da się policzyć, bo niektóre błędy popełniamy zbyt często.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Nienawidzę kiedy ktoś mówi 'zasługujesz na kogoś lepszego'. Właśnie nie, on jest człowiekiem wartym moich uczuć. Co z tego, że przez niego płakałam? Co z tego, że mnie zranił? Swojej drugiej połówki szuka się całe życie, a jak ją już znajdziesz, to za żadne skarby nie pozwalasz jej odejść. Walczysz do końca.
 

 
może i teraz ja marze żebyś do mnie zagadał, ale obiecuje Ci, że kiedyś to Ty będziesz się modlił żebym chociaż o Tobie pomyślała.
 

 
nie wolno przywiązywać się do ludzi. przychodzą i odchodzą. odjeżdżają i zostawiają po sobie tęsknotę,która zdaję się wypełniać każdy skrawek naszego ciała, a mimo tego znów to zrobiłam. od tak przyzwyczajałam się do jego uśmiechu i unoszenia brwi na widok czegoś niebywałego. od tak naiwnie wierzyłam że zostanie do końca tego roku. do końca przyszłego i jeszcze następnego. piłam rano herbatę i z rozbawieniem unosiłam kąciki ust ku górze,gdy przyłapywałam go na zerkaniu w moją stronę. dopiero stojąc na trzecim peronie ze śmiesznie rozwianymi włosami i stojącymi łzami w oczach zrozumiałam że na właśnie dziś wyznaczył koniec przyciągając mnie do siebie z bagażem na plecach i czapką na głowie. uśmiechnął się i zniknął w jednym z przedziałów. parzyłam jak odjeżdża. jak naiwne serce biegnie po torach błagając go jeszcze o trochę.
 

 
Uwielbiam facetów, którzy mają twardy, męski głos, pociągające perfumy i szacunek do swojej matki, tak mocny, że za nic w świecie nie pozwoliliby jej skrzywdzić.
 

 
postaw się na jej miejscu poczuj to p****ą bezsilność
 

 
jeśli mu zależy to napisze prawda?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Obojętność to podstawa sam mnie tego nauczyłeś .
 

 
nauczyłam się kochać go, niezależnie od tego, czego dowiedziałam się o nim i o jego postępowaniu.
 

 
Twierdził, że może mieć każdą, udowodniłam mu, że nie.
 

 
Żyje w pokoleniu przyzwyczajonym do klimatyzacji w samochodzie. Lubię sok bananowy i pijam kawę gdy jest mi źle. Nosze sukienki, maluje rzęsy i wmawiam całemu światu, że nie mam serca. Oczekuję od faceta szacunku i tego, że będzie mnie kochał. Generalnie jestem normalna poza tym, że za Tobą tęsknię.
  • awatar Gość: super wpisik zapraszam do siebie ;3! i tu www.facebook.com/MilosneMarzenia?hc_location=timeline
  • awatar Kowalczyk.: fajne
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Godzina 02:43  leże w łóżku, gapiąc się w biały sufit. W uszach mam słuchawki z których lecą piosenki Hope, Birdy i kilka innych smutnych wykonań. Zerkam na świecące za oknem latarnie, które z czasem powoli gasną. Za oknem słychać ciche szczekanie przestraszonego psa i wiatr który wieje. Zamykam oczy, widzę jego, widzę nas, w objęciach, zakochanych, wpatrywujących się w naszę oczy. Otwieram oczy i nagle wszystko znika, a w myślach nadal on.
 

 
"Spróbować pogodzić się ze światem takim, jaki on jest."
 

 
"Nigdy nie wpadłam na to, że właściwie nienawidzę samej siebie."
 

 
Sny są odzwierciedleniem pragnień. Nic dziwnego, że śnisz mi się, co noc.
 

 
Mimo wszystko, naiwnie czekam, lecz nie wiem na co.
 

 
granica między fantazją, a rzeczywistością była u mnie zawsze beznadziejnie zamazana